+48 504 865 985 Szybki kontakt 6:00 do 22:00
domitrans@onet.eu
Tylko odbiór u klienta cały Śląsk

💲Skup Aut Ciężarowych Ciągników Siodłowych po Leasingu lub Wynajmie Długoterminowym💲

LANDSCAPE_840

 

Skup Aut Ciężarowych, Ciągników Siodłowych, Naczep, oraz Samochodów, Także Po Leasingu, Wynajmie Długoterminowym Na Terenie Całej Polski

Kończy ci się leasing, wynajem długoterminowy?

Masz do zapłacenia dodatkowe koszty, żeby go zwrócić?  Nie masz środków na wykup, albo szkoda ci pieniędzy na karę za kilometry, lub usunięcie usterek do zamknięcia umowy?

 

DOBRZE TRAFIŁEŚ ZADZWOŃ DO NAS:

Wykupimy waszą ciężarówkę, ciągnik siodłowy, naczepę, lub samochód osobowy od Państwa, oraz leasingu, najmu długoterminowego za nasze środki finansowe!

☎ 503 352 341

Nasza Oferta:

Firma Skup Ciężarówek, Ciągników Siodłowych, Naczep, Samochodów Osobowych DomiTrans 

Witam

Działamy na terenie całego kraju i Prowadzimy  działalność w zakresie skupu samochodów ciężarowych, oraz wykupu  Państwa ciężarówek, ciągników siodłowych, naczep, samochodów osobowych z leasingów i wynajmów długoterminowych. Jeśli kończy czy się leasing, lub wynajem, a grożą ci kary i dodatkowe koszty związane z oddaniem pojazdu firmie leasingowej, lub bankowi to nasza firma wykupi taki pojazd z banku za ciebie naszymi środkami finansowymi po oględzinach pojazdu, ustaleniu warunków finansowych korzystnych dla każdej ze stron, podpisaniu odpowiednich dokumentów i zabezpieczeniu przedmiotu, pojazdu takiej umowy.  Nasza oferta dotycz osób które nie mają środków na wykupu gwarantowany pojazdu, lub nie chcą płacić dużych kar umownych za przejechane kilometry, drobne uszkodzenia powstałe podczas eksploatacji pojazdu w okresie umowy leasingu, oraz wynajmu długoterminowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzacie państwo czas, nerwy i pieniądze co w dzisiejszych czasach jest bardzo bezcenne. Oczywiście każda transakcja musi być dla nas opłacalna, a więc wykup musi być po niżej wartości rynkowej. Z doświadczenia wiemy, że firmy leasingowe potrafią naliczyć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych za nie wielkie uszkodzenia, lub przejechanie umownych kilometrów żeby zwrócić ciężarówkę, ciągnik, naczepę, samochód, a sam wykup to już kilkaset tysięcy, a nie każdy dysponuję takimi środkami. W przypadku najmu bierzemy na siebie te wszystkie koszty. Jeżeli chodzi o standardowy skup to transakcja przebiega standardowo, czyli po oględzinach pojazdu ustalamy kwotę skupu i rozliczamy przelewem, a towar odbieramy po zaksięgowaniu środków na państwa koncie. Jeżeli chodzi o inne kwestie i dodatkowe informacje zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszam do współpracy. 

Na terenie Całej Polski oględziny odbywają się u klienta, lub u nas w firmie. Skup u klienta i na terenie naszej działalności.

 

 

Forma rozliczenia uzależniona od stanu i pochodzenia samochodu.

 

 

 

 

☎📞

Zadzwoń do nas.
TEL:

503 352 341 

Mail:
myks.r.a@wp.pl
 
Skup Aut za gotówkę 
 

Sami dbamy o transport ciężarówek, naczep do naszej lokalizacji.